FAQ

Home FAQ – Najczęściej zadawane pytania
FAQ czyli...

Najczęściej zadawane pytania

 1. Zwiększenie zysku i obniżenie kosztów, dzięki koncentracji firmy na właściwych działaniach
 2. Obniżenie rotacji i absencji pracowników, a przez to zwiększenie satysfakcji z pracy
 3. Ograniczenie występowania sytuacji kryzysowych, obniżenie frustracji pracowników i klientów
 4. Odciążenie kluczowych osób w firmie od zadań operacyjnych na rzecz strategicznych
 5. Zwiększenie satysfakcji i zadowolenia klientów poprzez wzrost profesjonalizmu w postępowaniu pracowników
 6. Zbudowanie firmy bazującej na odpowiedzialnym zespole

Na bazie naszego kilkuletniego doświadczenia zdiagnozowaliśmy 6 najczęściej pojawiających się wyzwań, z którymi mierzą się właściciele i zarząd firm:  

 1. Wszystko jest na mojej głowie.
 2. Nie wiem w jakim kierunku rozwijać firmę.
 3. Pracownicy nie są zaangażowani.
 4. Mam problem z komunikacją w firmie.
 5. Moja firma potrzebuje pilnych zmian.
 6. Sprzedaż nie osiąga oczekiwanego poziomu.

Nie istnieje jedna konkretna procedura, którą zawsze podąża doradca biznesowy. Zasadniczo proces ten zależny jest w dużej mierze od obecnej sytuacji firmy, a także jakimi dysponuje zasobami. Praktycznie w każdej sytuacji dotyczącej doradztwa biznesowego proces ten ostatecznie prowadzi do zidentyfikowania mocnych i słabych stron obecnej struktury biznesowej.

Doradztwo biznesowe ma na celu wzmocnienie pozycji konkurencyjnej klienta w taki sposób, aby jego przedsiębiorstwo nie tylko zwiększyło udziały w rynku, ale również wzmocniło własną markę. Rosnąca konkurencja oraz coraz większa dynamika rynku, która wymusza na każdej organizacji przeprowadzanie strategicznych zmian w zakresie własnego profilu biznesowego, to ogromna szansa dla doradztwa biznesowego w ciągu kilku najbliższych lat.

Doradztwo biznesowe zaczyna się i opiera na przeprowadzeniu audytu, który pokaże, jakie elementy przedsiębiorstwa wymagają zmiany lub wdrożenia na nowo. Aby go wykonać, potrzeba wielu specjalistycznych narzędzi oraz dużego doświadczenia pracowników firmy doradczej.
Po zakończonym audycie jego wnioski wciela się w życie, a więc przeprowadza optymalizację strategii biznesowej, która obejmuje np. komunikację w firmie (zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną), zarządzanie operacyjne, rozwój sprzedaży, ulepszenie zaopatrzenia, strategie marketingowe, zarządzanie projektami czy skuteczności inwestycji.

Skontaktuj się z nami

Aby skorzystać z naszej pomocy, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub innych form kontaktu dostępnych na naszej stronie.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie

Korzystając z głównego menu najszybciej dowiesz się co oferujemy i w jaki sposób dochodzimy do efektów.

Sprawdzone metody

Przy wdrażaniu wszystkich innowacji u naszych klientów używamy sprawdzonych metod, niezależnie od złożoności problemu dokładamy największych starań dla zadowolenia klienta.

05
triangle1
Wyślij wiadomość

Napisz do nas, odpowiadamy na każdą wiadomość
  circle1